Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

3 posters

Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Sob Sep 03, 2011 8:19 am


Moji najdražji;

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Cajkipikimoj
Čajko je brak jazbečar, seveda rodovniški. Star je 4 leta, na svet je prilezel je 9. aprila. Včasih je grozno rad tekel za avtomobili, a smo ga na srečo tega odvadili, a sicer še prepozno, ker ga je enkrat avto že zbil. :/ Zdaj je z njim vse vredu, a se še vedno na tački vidijo sledi šivanja. Preživel je tudi borelijo in jo po njej še vedno včasih bolijo tačke. :// Obožuje trganje odej in piskajočih (ali katerokolih) igračk. Če dobi kar koli od tega v roke, potem tega kmalu ne bo več. x) SOVRAŽI muhe.


Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Zokipiki
Zoki je kunec, pritlikavi ovnač. Star je tri leta, na svetje prilezel 15. junija. Ko se zjutraj zbudim (zbudiva), ga spustim iz njegove kletke. Če so počitnice ali vikendi, mu že zjutraj prinesem svežo zelenjavo in regrat (razen, če je zima). Če je čas za šolo, mu to prinesem popoldan, takoj ko pridem iz šole. Ponavadi čez dan poležava, naskakuje svojo žogo (><) najraje pa vidi, da ga dolgoooo božam. Zvečer mu zamenjam brikete in dodam sveže seno (na vsake dva dni) in ga dam v kletko. V kletki ima tudi kamen, da si bruši zobe (čeprav ga bolj redko uporablja).

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Rafkopiki
Naš največji agresivnež - ruski hrček Rafko. Star je približno 2 leti, točnega datuma ne vem. Čisto nor je na hrano in če je ne dobi začne gristi vsepovsod. Večkrat me je že ugriznil v prste na nogah in sem imela včasih krvave. Zaradi tega ga ne spuščam veliko ven. :// Seveda ga pa vseeno res obožujem. <3 Tudi on ima ra regrat in korenček pa tudi drugo zelenjavo.

Koki je modra skobčevka, star je približno eno leto in pol. Pred njim smo imeli enega enakega. Dolgo je bil z nami. Njegovo izgubo sem tako težko prebolela. :'( Več dni zapored sem jokala za njim. Res je težko, ko si nekoga tako navajen. Z mano je bil dolgih sedem let. Vedela sem, da se bo enkrat zgodilo a tisti dan se bila čisto nepripravljena na to. Bilo je grozno. :'( No, torej, zdaj imamo novega, Kokija II. Tudi on mi je zelo všeč. Obožuje regrat (očitno so vse naše živalce nore na regrat). Vedno, ko mu ga dam, je po kljunčku in okoli cel zelen.

Imamo še dve želvici Piko in Pika, samčka in samičko. Najbrž ju bomo preselili v ribnik, a do takrat bo še dolgo. Rada jesta kobilice, vendar jima jih redko damo, ker jaz ne maram tega početi, ker nobeni živali ne privoščim smrti. Rada imata tudi muhe, solato in nasplošno hrano. Rada se sončita, a še raje sta v vodi.

Tu pa so še ribe, akvarij in to, a vse to ima pod kontrolo moj brat. Res ne vem veliko o njih, nič vam ne morem povedati. :/

Dobite slikice še od vseh, a ne zdaj. Smile
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  Falabella Ned Sep 04, 2011 12:15 am

Res si naredila super predstavitev! Full so mi všeč tvoje živali! Enkrat bi morali organizirati forumsko srečanje da bi spoznali vse te kosmate lepotce, haha.
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Ned Sep 04, 2011 1:04 am

Hehe, lahko bi se kaj zmenili. Hvala ti.

Slikice:
Želvica (samček);
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Zelvicaaa
(klikni za večjo sliko)

Ribica;

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Ribicaa

Akvarij;

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Akvarij

Zokoo;
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Nikon-046
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  Falabella Pon Sep 05, 2011 1:30 am

Joj, res so lepi I love you Imate v akvariju prave rastline? Mi smo imeli umetne samo za dekoracijo.
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Pon Sep 05, 2011 2:20 am

Hvala. :DD
Ja, prave rastline so. Very Happy
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  Perdita&Domino Sob Sep 10, 2011 6:16 pm

O, najcutnejši na svetu so!!!!!!!!! <3<3<3
Perdita&Domino
Perdita&Domino
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 8
Join date : 06/09/2011
Kraj : lj

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Ned Sep 11, 2011 7:09 pm

Hehe, hvala!
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Ned Avg 12, 2012 3:23 am

Dolgo se že nisem oglasila, se opravičujem, kar pozabljam na forume, se bom bolj trudila, da sodelujem.
Torej, že pred kar nekaj časa smo se poslovili od hrčka Rafka in papagaja Kokija. Sad Koki je umrl zaradi neznane bolezni, Rafko pa je bil že precej star. Oba zelo pogrešamo, r.i.p. Sad

Zdaj pa še slikceee.
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Zoki-kralj

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Spegli-eater

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Hahahhahahahah

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Zoki

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Woopwoop

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Cajki

Pred nekaj dnevi smo šli tudi k atu, kamor sem vzela fotoaparat in malo pofotkala. Imajo veliko muck in enega kužka.

Hirša
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Hirsaa

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Woohirsa

Hh, za njo nevem kako ji je ime.
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Hmmm

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Pikica

Pača
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Iii

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Najlepsa

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Paca

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Ucki

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Woo

Wolf
Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Wolf

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Wolff

Evo, to je to. Slikic je veliko, ker so se kar nabrale med tem časom, ko me ni bilo in se opravičujem če jih je preveč in če so prevelike.
Lep pozdrav. (:
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  Falabella Ned Avg 26, 2012 7:58 pm

Ojoj, full mi je žal zaradi Kokija in Rafkota No R.I.P. oba.
Drugače pa, tvoje živalice luštne kot vedno, slike so N-O-R-O dobre, še posebej tiste prve z očali :'D Ful mi je ušeč tud ta druga slikca od Pače&1. od Wolfa.
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  maja. Pon Avg 27, 2012 3:54 am

Joj, hvala res! Very Happy
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina Empty Re: Čajko, Zoki, Rafko in ostala druščina

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu