Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako kunca navaditi na wc??(in ostale težave)

Go down

Kako kunca navaditi na wc??(in ostale težave) Empty Kako kunca navaditi na wc??(in ostale težave)

Objavlja  Leli26 Tor Mar 17, 2015 1:42 am

Pozdravljeni,

sem nova lastnica malega cukra in se trudim na vse pretege, da mu življenje naredim pravljico =)
Vedno ima vse čisto, je kar priden, samo zanima me kako ga naj navadim da lula in kaka samo v wc posodo?
Imam jo nastavljeno v kotu v kletki, vsakič ko se podela v kletki, mu to premaknem v wc posodo, ampak se
ga ne prime... imate morda kakšen nasvet, trik, da bi ga lahko navadila?

Kot drugo me zanima glede igre, razigranosti,crkljivosti... Moj kunček je vedno spuščen, ima velik prostor in kletko vedno odprto. Kupila sem mu tunel iz sena, razne lesene palčke, kadar sem doma se veliko ukvarjam z njim, vendar je precej plašen. Pride mogoče za 5 sekund do mene in potem spet gas nazaj za kletko pod radiator. Pa še to ga privabim s kakim priboljškom. Zdi se mi malo zdolgočasen in brez prave energije. Star je slabe 4 mesece, imam pa ga 1 mesec. Z njim sem kolikor se le da, seveda pa imam tudi jaz službo in je polovico dneva sam doma. Sem poskušala kupiti še enega kunca oz. kunčico, pa moj partner žal ni za. Bi kastracija rešila kakšen problem od tega?

Tretje: transport. Za vikend hodim v moj "drug dom", ker ga nočem puščati samega (sicer so doma še nekateri člani, ki pa se ne ukvarjajo preveč aktivno z njim) me zanima ali je preveč stresno za kunca vožnje v eno smer eno uro? Recimo 2x na mesec..?

Že vnaprej hvala za odgovore... Smile

Leli26
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 1
Join date : 17/03/2015

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu