Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lep pozdrav vsem!

2 posters

Go down

Lep pozdrav vsem! Empty Lep pozdrav vsem!

Objavlja  Falabella Tor Jul 19, 2011 12:11 am

Hojla! Sem Adminka tega foruma. Ime mi je Ivana in prihajam iz LJ. Najnajnajnajnajraje na svetu imam živali, še posebaj pa imam rada zajce in kunce, ker imam dva tudi doma. Ime jima je Valter in Lisa oziroma Valtrosso Hren plemeniti Kunec in De La Lissa Hren plemenita Kunec. Sta navadna pritlikava hišna kunca. Prav kmalu bom dobila še psa.

Treniram jahanje in se moram pohvaliti, da sem že precej dobra. Žal nimam svojega konja, a sem čisto zadovoljna s klubskimi. Oči mi je sicer obljubil, da bom dobila svojega konja a to še ne bo kmalu (pravzaprav na koncu 9. razreda Crying or Very sad ). Vseeno pa sem veliko z živalmi, saj jih imam zelo rada in se jasno veliko družim z njimi.

Moj naj šport je jahanje, potem nogomet, potem rolanje, potem smučanje itd. Zelo rada se ukvarjam s športom. Sem vegetarijanka že nekaj let in sem lahkto-ovo vegetarijanka, kar pomeni, da pijem mleko in jem jajca (seveda neoplojena). Rada jem borovnice, maline in lubenico, sovražim pa bučke in pečeno papriko No

Poslušam pop in rock, sovražim pa Justina Bieberja. Moj najslabši predmet v šoli je mata, najljubši pa narava in športna. Zdaj pa sem se že tako obsežno predstavila, da ne vem, kaj naj še napišem in bom kar končala. Byby.
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav vsem! Empty Re: Lep pozdrav vsem!

Objavlja  maja. Sob Sep 03, 2011 4:05 am

Heei. :DD
Koliko si pa stara? ^^
Saj bo hitro minilo, da boš v devetem razredu. Very Happy
Katero pasmo psa boš imela? ^^ Boš vzela iz zavetišča? A bo rodovniški? Smile)
Hehe, všeč so mi imena tvojih kuncev. ^^
Super, da si vegetarjanka, tudi jaz sem. Smile)

edit by ^^BunnyŁover^^: Prehitro sem rekla; videla sem, da si že dobila psičko. Čestitke. :DD
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav vsem! Empty Re: Lep pozdrav vsem!

Objavlja  Falabella Sob Sep 03, 2011 6:20 am

Stara sem 11 let, saj piše pod mojo slikico. Res je, psičko smo že dobili, nerodovniško, mešanko iz zavetišča. Super da si vegetarijanka, bomo tudi o tem odprle temo, da ne bomo smetili drugih tem. Lahko jo tudi sama če hočeš ampak moram najprej kategorije in podforume uredit Wink
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Lep pozdrav vsem! Empty Re: Lep pozdrav vsem!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu