Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^BunnyŁover^^

3 posters

Go down

^^BunnyŁover^^ Empty ^^BunnyŁover^^

Objavlja  maja. Sob Sep 03, 2011 4:29 am

[center]
[i]^^BunnyŁover^^;
Heei. ^^
Moje ime je Maja.
Obožujem živali. <3
Najraje imam pse, pa tudi kunce.
Doma imam kar nekaj živalic;
psa Čajka, kunca Zokija, hrčka Rafija, papagaja Kokija II., dve želvici Piko in Pika in pa kar nekaj ribic. A več o njih v njihovi temi. ^^
V šoli treniram badminton, z drugimi športi se pa niti ne ukvarjam, čeprav bi zelo rada jahala, ampak mislim, da so to lahko samo sanje.
Sovražim šolo (še posebaj zgodovino in geografijo). Počitnice so prehitro minile. ://
Emm... Ne vem kaj naj še povem. Lahko kaj vprašate, ne grizem. ^^

maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

^^BunnyŁover^^ Empty Re: ^^BunnyŁover^^

Objavlja  Falabella Sob Sep 03, 2011 6:15 am

Dobrodošla na našem forumu! Upam, da boš uživala.
Hvala za kritike, veseli smo, da nas kdo kdaj pokritizira, da vemo, kaj popraviti! Wink Glede grafike in podforumov pa moram povedati, da me precej časa ni bilo (skoraj cele počitnice) in še nisem uspela vsega popraviti in urediti. Drugače znam in se bom tudi spravila kaj polepšat, če pa bi želela te lahko nastavim za adminko in mi boš pomagala pri delu. Wink

Glede barv pa smo jih že menjali in zdaj čakam na predloge za prenove foruma, tako da če boš imela kakšno boljšo idejo, kar povej, da ti bo forum všeč!
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

^^BunnyŁover^^ Empty Re: ^^BunnyŁover^^

Objavlja  Phoenix&Dixie Sob Sep 03, 2011 6:36 am

joj BunnyLover ti si pa res kritična! Men je ta forum čisto ušeč. Odkar je zelena barva pa odkar je header manjši je lepo. kategorije se mi pa zdijo čisto popolnoma uredu razvrščene. nič niso pomešane, lahko se je znajti in vse je v redu. Drugače pa seveda dobrodošla.
Phoenix&Dixie
Phoenix&Dixie
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 11
Join date : 19/07/2011
Age : 27
Kraj : Maribor

Nazaj na vrh Go down

^^BunnyŁover^^ Empty Re: ^^BunnyŁover^^

Objavlja  maja. Sob Sep 03, 2011 7:01 am

Phoenix&Dixie;
Nisem hotela zveneti nesramno, ampak hočem samo dobro forumu. Upam, da nič ne zamerite. :/
Vi kar pustite tako kot je. Jaz se bom tudi znašla in se bom navadila. Smile Navajena sem sicer bolj drugačnih forumov ampak tudi tak mi je zelo všeč. Smile
Ne bom več kritizirala, res nočem, da se me predstavljate kot neko grozo. :/
Adminka, super si, kar tako naprej, tudi jaz se bom trudila in čim bolj sodelovala v temah. Smile
maja.
maja.
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 67
Join date : 03/09/2011
Age : 24

Nazaj na vrh Go down

^^BunnyŁover^^ Empty Re: ^^BunnyŁover^^

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu