Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poletna vročina

2 posters

Go down

Poletna vročina Empty Poletna vročina

Objavlja  Falabella Ned Jul 08, 2012 11:15 pm

Letos se mi zdi, da je poletje kar hitro prišlo in tudi tempertaure se hitro dvigajo (pa tudi spuščajo, če smo natančni, a to ni to, kar želim povedati) in to občutijo tudi živali. Tako kot za pse in mačke je treba poskrbeti tudi za ostale živali in seveda - kunce. Prvo in po mojem mnenju najbolj pomembno je, da poskrbite, da bo imel vaš kunec ves čas na voljo vodo, ki naj ne bo premrzla, in neko senco, kamor se lahko skrije. Če vaš kunec živi zunaj, bo vročino toliko bolj občutil, zato je zavetje zanj še bolj pomembno. Če pa ga imaste v hiši, morate vedeti, da prevelika nihanja temperature kuncem niso najbolj všeč, a vseeno ne smete zanemariti sprehodov - tudi, če bo kunec odslej več v hiši, morate vedeti, da imajo kunci radi gibanje in svobodo in tudi ob vročih dnevih radi skakljajo po travi. Saj konec koncev niso tako zelo občutljivi na vročino!
Falabella
Falabella
Admin

Število prispevkov : 152
Join date : 11/07/2011
Age : 24
Kraj : Ljubljana

https://forum-kunec.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Poletna vročina Empty Re: Poletna vročina

Objavlja  LoveLili Ned Jul 08, 2012 11:36 pm

Moje Lili vročina niti ne moti preveč, ampak je vseno rajši v senci in tudi kopala sem jo da bi se malo ohladila.
LoveLili
LoveLili
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 20
Join date : 06/10/2011
Age : 22

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu