Forum ljubiteljev zajcev in kuncev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kunca iščeta svoje ljudi

Go down

Kunca iščeta svoje ljudi Empty Kunca iščeta svoje ljudi

Objavlja  Sagitta Tor Nov 19, 2013 9:46 pm

Lep pozdrav vsem,

pred približno pol ure sem v začasno oskrbo dobila 2 kunca. Mariborsko društvo za zaščito živali ju je rešilo pred kačo, jaz pa sem postala njuna začasna skrbnica. Ker pa imam trenutno že 6 živali, 3 začasnike, ju žal ne morem obdržati. Seveda bosta pri meni ostala dokler se ne najde nov dom zanju in tu jima ne bo nič manjkalo (imam izkušnje s kunci), sem se odločila, da odprem na tem forumu temo zanju in mogoče nam skupaj uspe najti nov dom zanju.

Slike bom prilepila v tem tednu, sedaj ju nikakor ne mislim mučiti s fotoaparatom, ker sta pravkar prišla in želim, da se najprej malo navadita novega okolja.

Oddajata se s pogodbo Mariborskega društva za zaščito živali (posvojitelj se tako zavezuje, da bo lepo skrbel za kunca, mu nudil kvalitetno hrano in veterinarsko oskrbo (po potrebi) ter, da ga ne bo imel ves čas zaprtega v kletki).

Za vse dodatne informacije mi lahko pišete tukaj ali pa me pokličete na telefonsko številko 040717093

Lep pozdrav,
Sara

Sagitta
Mladiček
Mladiček

Število prispevkov : 2
Join date : 19/11/2013

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu